Medirevo Mucizesi

MEDIREVO ÜRÜNLERİ MUCİZESİ

medirevo mucize

Bor madeni ve kenevir mucizesi bir araya geldi.

Sayısız faydası bulunan bor ve kenevir tohumu yağını bir araya getirerek 62 çeşit ürüne imza atan Medirevo, bor ve kenevir mucizesini bir arada kullanan dünyada ilk ve tek şirket. Ayrıca, kök hücre, resveratrol, hyaluronik asit ve astaksantin ile de etkinliğini arttırdık. Teknoloji ve bilimin ışığında, dünyada benzeri olmayan formüller ile hazırlanan ürünlerimiz eşsiz ve en önemlisi % 100 yerli ve milli. Her ürünün formülü etiketi üzerinde yazar ve kasada gizlidir. Aynı zamanda, üyelerine e-ticaret modülü veren unilevel sistemde ilk ve tek şirketiz. Aynı zamanda, e- ticaret tabanlı, herkesin evden devam ettirebileceği, yeni dünyanın başlıca meslek kollarından biri olan doğrudan satış sektöründe, en kazançlı sistemi oluşturan dünyadaki ilk ve tek şirketiz.

ÜYE OLUN MEDIREVO MUCİZESİNİ YAŞAYIN


  Medirevo Nutrition – Beslenme Destek

  NUTRITION serisi kapsül, sıvı, toz ve yağ halde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri BORKEN Complex 124 ile size verir.

  Alternatif tıpta kullanılmasının yanı sıra, üzerine sayısız makale yazılan ve faydaları saymakla bitmeyen kenevir tohumu yağı ile mucizevi bor ikilisi, Türkiye’nin önünü açacağı düşünülen hammaddede dışa bağımlılığı azaltacak bu adımı Medical Revolution “Medikal Devrim” olarak tanımlayan firma, bor ve kenevir tohumu yağı uyumuyla ortaya çıkan eşsiz ürünlere imza atıyor.

  Bağışıklık güçlendirici takviye ürünler

  İçerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde kalsiyum, fosfor, D vitamini, magnezyum ve benzeri çok sayıda vitamin içeren bor ve kenevir tohumu yağı mucizesiyle hazırlanan destekleyici ürünler, bağışıklık sisteminizi güçlendirmenize yardımcı olacak. Borlu Kenevir ve Fındık Yağı CBD, limon, akgünlük, okaliptus, biberiye, karanfil, tarçın kabuğu, fındık yağı ve kenevir tohumu yağı içeren Borlu Get Up ve bor, kenevir tohumu yağı içeriğiyle Himalaya Tuzlu Alkali Su, bağışıklığınızı kuvvetlendirmeniz gereken bu günlerde, kurtarıcınız olacak.

  Yumurta kabuğu zarı, kediotu, B5 & B6 vitamini, borik asit, kenevir tohumu yağı ve magnezyum içeren Üzüm Çekirdekli Gece Multivitamin de, Medirevo’nun karantina günlerinde en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.

  Medirevo Care – Güzellik Ve Bakım

  CARE serisi erkek ve kadınlara yönelik cilt, vücut, saç, ağız bakım ürünlerini ve eşsiz yağları BORKEN Complex 124 ile size sunar.

  Çatlayan ellere bor mucizesi

  Medirevo’nun, koronavirüs döneminde sıkça yıkanmaktan çatlayan eller için ise bor ve kenevir tohumu yağlı el ve vücut kremi önerileri var. Yoğun neme ihtiyaç duyan hassas ciltler için geliştirilmiş Medirevo Care Aynısefa Özlü El & Vücut Balsamı, güçlendirilmiş formülü ile yıpranmış, nem kaybı yaşayan ciltleri nemlendirerek gözle görülür sonuçlar sağlar. Hassas cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak formüle edilmiş Bor Ve Kenevir Tohumu Yağlı Medirevo Care El Sabunu, güçlendirilmiş içeriği ile ellerinizi nazikçe temizlemenize yardımcı olurken, cildinizin sabun ve sudan zarar görmesini de engeller.

  Boğaz enfeksiyonlarına etkili önlem

  Bor, kenevir, misvak ve propolis ile güçlendirilmiş içeriği ile ağız sağlığı için geliştirilen Medirevo Care Diş Macunu ve yine bor, kenevir ve aloe vera içeriği ile Medirevo Care Ferahlatıcı Ağız Spreyi, boğaz enfeksiyonuna karşı ağız hijyenine özellikle dikkat edilen son günlerde kurtarıcınız olacak.

  Türkiye’nin milli servetlerine sahip çıkmayı misyon edinen Medirevo, bor ve kenevirin eşsiz mucizesine attığı imzalar ile daha huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir Türkiye için ilerlemeye devam ediyor.

  Medirevo Clean

  medirevo bakım

  CLEAN serisi, bulaşık, çamaşır, banyo ve yüzey temizliğine yönelik ev ürünleri üstün performanslı aradığınız temizliği sağlar. Eşsiz BORKEN Complex 124, sadece yüksek performasnlı temizlik sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çevreye karşıda duyarlı olan doğal yollardan elde edilmiş hammaddeleri de bünyesinde barınıdırır.

  Çamaşır ve bulaşıklarınızı güvenle yıkayın

  Uzmanların açıklamalarına göre, kumaş üzerinde yaklaşık iki gün yaşayabilen koronavirüs salgınının yaşandığı son günlerde, bakterilere karşı en doğal çözüm Medirevo Clean Sıvı Çamaşır Deterjanını kullanabilirsiniz. Bor ve kenevir tohumu yağı mucizesi, mutfakların da vazgeçilmezi; Yeşil Elma Kokulu Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı ile bulaşıklarınızı gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

  X