Hakkımızda

MEDIREVO HAKKINDA

Sayın Kurucu Başkanımız,

Devrim Hamaratlar her Türk vatandaşı gibi yıllardır hem yazılı hem de görsel medyada sürekli “BOR MUCİZESİNİ” takip etmektedir.

Devrim Bey’in dünyanın Bor Kaynaklarının 73%’ü Türkiye topraklarında ve bu sektöre 26 yılını veren bir profesyonel olarak adımlar atmasının gerektiğini kanısında olarak yıllar boyu nasıl üretileceğini araştırmaları sonucunda Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü, IMA (Industrial Materials Europe) ve Eti Maden’in çok değerli Bilgi Hazinelerine ulaşır.

Kendi deyimiyle araştırmaları sonucunda ; bor madeninin sert bir kristal ve ısı, su ve yağda çözülmesi ve ürünlere konulması çok zor olduğunu ancak bor ile ilgili faydalı ürünler yapılması için birçok çalışma yapar.

Bor ile araştırmalarına devam ederken diğer taraftan son yıllarda ise Kenevir ile ilgili çok fazla Bilimsel Makale ve Ürünleri incelemeye başlar.

Daha sonra  “Bor ve Keneviri” biraya getirerek ve bu olağanüstü hammaddelerle hayatımıza dokunmak fikri uyanır. DÜNYADA BİR İLK OLACAK DEVRİME YOĞUNLAŞIR.

Ve Artık zamanı gelmişti. BOR ve KENEVİR Mucizesinin!!!

Bu dönemlerimde Bor ve Kenevir üzerine çalışmaları olmuş tutkulu bir Bilim Adamı, Kimya Mühendisi  Sayın Taşkın Öztürk  ile çalışmalara başlanır.

Ülkemizin önünü açacak, hammaddede dışa bağımlılığı azaltacak bu adımı MEDICAL REVOLUTION (Medikal Devrim) ile atma kararı verilir.

1993 yılından beri olan Tecrübelerini MEDIREVO’ya katmak ve 2000’den beri de bugün ve geleceğin işi olan Doğrudan Satış Sektörüyle olan tecrübeyi birleştirerek sayısız Dünyada ve Türkiye’de şirket Birincilikleri ve Dereceleri yaşanmaya başlanır.

Bu mucizevi değeri ülkemize kazandırmak amacıyla Yönetim olarak halka arz eder.

MEDIREVO Distribütörü olarak  YILDIZLAR TAKIMI Gerek sizlere bu konuda kendi işinizi kurmanıza ve kazanç sağlamanıza olanak vermektedir. Ürünlerin tedariği ve uzman görüşler eşliğinde sizlere her konuda destek sağlamaktan kıvanç duyar.

Bu sebeple, Bor ve Kenevir’i en iyi doğru bilgiyi alan halkımıza anlatabileceğini düşündük.

MEDIREVO Uzmanlarını eğittik ve eğitmeye devam edeceğiz.

Hepinizin Milli servetimiz olan Bor ve Kenevire sahip çıkacağınıza inanıyoruz.

Daha Huzurlu ve mutlu bir Türkiye için çok çalışacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımızla

Misyonumuz

Doğrudan satış sektöründe ülkemizin en büyük ve güçlü markası MEDIREVO olurken, ülkemizde ve yurtdışında bu doğrultuda uzman yetiştirmek ve tüm dünyanın ürünlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Doğrudan satış sektöründe ülkemizin en büyük ve güçlü markası olurken, YILDIZLAR TAKIMI olarak MEDIREVO’ya global alanda dünya liderleri yetiştirmektir.

NEDEN MEDIREVO ?

Eşsiz Kazanç Planı
Mucizevi Ürünler
Uzman Desteği
X